Re: Re: Re: no a?

16.05.2019
Vis, Pánové Franta Frana Omny pripadne další mají představy o schopnostech zbraňových systémů svých politických oblibencu na úrovni jako má o kvalitách svého borce videneho růžovými brylemi, do doby vystrizliveni, zamilovaná šestnáctka. Výroky jako "tyto lodě budou pro F35B snadnou potravou", "P700 jsou nezarusitelne" " stealth varianta vrtulníku ", a jiné.... Kde na takové bláboly přišli? Jak je to napadlo? I když jsem příznivec nejakeho státu, politickeho směru, osoby politika, když mi tito nebo jimi placeny novinář přinese zprávu, jejíž obsah zcela evidentne odporuje fyzikálním zákonům , zdravému rozumu, nemůžu to přeci nekriticky přijmout a dál rozšiřovat jako pravdivý fakt. Dobra, nemusí to hned znamenat reakci - oni mi lžou, už jim nevěřím, nastvali me, přecházím do tábora protivníka. Ale aspoň se zeptat: "co a proč mi to tu vykladate za ptákoviny?" vrtulník blackhawk stealth? je obrovskym problémem u letadel s pevným křídlem toho dosahnout a vy mi chcete namluvit, že existuje vrtulník stealth? proč mi valite klíny do hlavy co tím sledujete? každá sledovaci a navadeci soustava pracuje na nějakém fytikalnim necarodejnickem principu, takže po jeho identifikaci lze zákonitě najít protiopatření. Na střely P700 to neplati? Vážení, já jsem příznivec Ruska, Putina, ruských zbraní, ale tady toto - co mi to tu vykládate za bajky? A proč? Co vas k tomu vede? Vaše rakety jsou mimo fyzikálních zakonu? F35 je vynikajici stroj , jsem proamericky, neverim bublině okolo závad a nedostatků tohoto stroje. Ale proč mi tvrdíte takovou nehoráznost že tyto a tamty ruské lodě budou pro F35 snadnou potravou? Nevíte, jakou mají ty lodě PVO? Víte? Tak proč tvrdíte takové nesmysly, co tím sledujete? A tak dále....

Přidat nový příspěvek